Automatyka przemysłowa

Firma S-TECHNIK dostarcza przedsiębiorstwom kompletnej obsługi w zakresie automatyki przemysłowej – od etapu doboru i projektu, przez wykonanie i wyposażenie, kończąc na serwisie bieżącym i modernizacji zainstalowanych urządzeń.
Zajmujemy się projektowaniem oraz nadzorem wszelkich prac przemysłowych. Dostosowujemy swoje działania do nietypowych potrzeb klienta, proponując korzystne i nowoczesne rozwiązania w zakresie:
– instalacji elektrycznych
– instalacji wodnych
– instalacji hydraulicznych
– instalacji pneumatycznych

Proponujemy także rozwiązania nietypowych problemów w przypadku maszyn dedykowanych, zaprojektowanych specjalnie pod klienta. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie każdego problemu, z którym przyjdzie się Państwu zmierzyć w ramach prowadzonego biznesu.
Oferujemy fachowe doradztwo oraz dostęp do wszelkiego rodzaju podzespołów. Proponujemy wachlarz usług związanych z nieprzerwanym utrzymaniem ruchu przemysłowego. Zajmujemy się konserwacją maszyn przemysłowych i linii technologicznych, ich właściwą konfiguracją i nadzorem nad ich stanem technicznym.Oferujemy zarówno przeglądy prewencyjne jak i pełne spektrum usług serwisowych związanych z konserwacją i wymianą podzespołów. Nasze usługi obejmujemy gwarancją w zakresie działania oraz trwałości użytych podzespołów.