PARTNERZY


GRENTON to system Smat Home, który nie tylko robi wszystko to, co potrafią inne systemy inteligentnego domu, ale robi to w zupełnie nowy, unikatowy sposób. Całkowicie obiektywna architektura systemu sprawia, że to co w dotychczasowych systemach było trudne lub wręcz niemożliwe, w GRENTON jest proste i intuicyjne. W ramach systemu poszczególne moduły można łączyć kablowo lub bezprzewodowo, co jest innowacją.


FIBARO to globalna marka działająca w branży Internetu Rzeczy (Internet of Things), dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. System FIBARO w przeciągu zaledwie kilku lat, zadomowił się na sześciu kontynentach, stając się jednym z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie. FIBARO
jest systemem w całości stworzonym, rozwijanym i produkowanym w Polsce

NICE to światowy lider w dziedzinie automatyki domowej. Siedziba firmy i zaplecze projektowo produkcyjne mieści się w miejscowości Oderzo, niedaleko Wenecji. Obecnie NICE oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideodomofony.

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.

ROGER jest wiodącym producent systemów kontroli dostępu w Polsce. Oferuje profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności: od najprostszych jak zamki szyfrowe, poprzez sieciowy system kontroli dostępu aż po skalowalny system kontroli dostępu z elementami automatyki budynkowej i systemów alarmowych. Kontrola dostępu firmy ROGER charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością potwierdzoną w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji w kraju i za granicą, dobrą relacją jakości do kosztu oraz atrakcyjnym wzornictwem.

DEIMIC jest producentem systemu sterowania inteligentnym domem, który pozwala czerpać więcej przyjemności ze zwykłej codzienności.
System DEIMIC to również jeden z najmniejszych systemów inteligentnego domu, pod względem wymiarów zewnętrznych, dzięki czemu można go zabudować nawet w małych rozdzielniach.

EATON jest producentem szerokiej gamy produktów z branży zarządzania energią z ponad stuletnim doświadczeniem. Dzięki zdywersyfikowanemu portfolio produktów, swoim klientom dostarcza szereg energooszczędnych rozwiązań, które umożliwiają im efektywnie zarządzać energią elektryczną, mechaniczną i hydrauliczną.

SCHNEIDER ELECTRIC jest globalnym specjalistą w zarządzaniu energią i automatyce. Obsługuje klientów w ponad 100 krajach, wspomagając ich w zarządzaniu energią i procesami w bezpieczny, niezawodny, efektywny i zrównoważony sposób. Począwszy od najprostszych przełączników po złożone systemy operacyjne, ich technologie, oprogramowanie oraz usługi udoskonalają zarządzanie przedsiębiorstwami i automatyzację procesów.