System Kontroli Dostępu

System kontroli dostępu skutecznie kontroluje dostęp do poszczególnych pomieszczeń i stref. Tylko osoby upoważnione mogą poruszać się po danym obiekcie, korzystając z identyfikatorów osobistych.
Zainstalowane w wyznaczonych miejscach klawiatury numeryczne, czytniki kart zbliżeniowych lub linii papilarnych efektywnie ograniczają dostęp do wybranych pomieszczeń i/lub stref. Dzięki oprogramowaniu systemu kontroli dostępu administrator oraz inne uprawnione osoby mają możliwość nie tylko nadawania lub ograniczania prawa dostępu dla poszczególnych osób czy grup, ale również kontrolowania sytuacji w stanach zagrożenia lub alarmowych.
Wieloletnie doświadczenie firmy S-TECHNIK w montaż systemów kontroli dostępu oraz ciągła analiza potrzeb użytkowników pozwalają na szybką modernizację zarówno zainstalowanych urządzeń, jak i aktualizację oprogramowania.
Firma S-TECHNIK jest w stanie zaoferować kompletne rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb, wsparcie techniczne na każdym etapie wdrożenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.