Instalacje Teletechniczne

S-TECHNIK specjalizuje się w instalacjach teletechnicznych – jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w ramach automatyki, elektryki i teletechniki jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom innowacyjne rozwiązania wspierające bezpieczeństwo i komfort.
Teletechniką nazywa się dziedzinę techniki, która koncentruje się na praktycznym zastosowaniu telekomunikacji. Włącza ona zagadnienia dotyczące produkcji, projektowania, wykonawstwa, a także utrzymania systemów, sieci i urządzeń teletechnicznych.

Naszym klientom oferujemy rozwiązania w następującym zakresie:
– monitoring – telewizja dozorowa
– systemy wideodomofonowe
– systemy alarmowe
– systemy kontroli dostępu
– systemy typu „inteligentny dom”
– i inne instalacje niskoprądowe
Dobieramy dla naszych klientów takie rozwiązania, które pozwalają na stworzenie optymalnie działających systemów – dzięki integracji gwarantują one komfort oraz ochronę odpowiadającą Państwa indywidualnym wymaganiom. Instalacje wykonujemy zarówno w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, jak i również w obiektach innego rodzaju. Do budowy systemów stosujemy najwyższej jakości wyposażenie pozwalające na uzyskanie ich niezawodności i trwałości działania. Gwarantujemy profesjonalny montaż i dodatkowo świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Jeżeli zainteresowani są Państwo skorzystaniem z naszych usług teletechnicznych, zapraszamy do kontaktu – przygotujemy ofertę wraz z wyceną.