Inteligentne Domy

Wybierając nowoczesne instalacje elektryczne w firmie S-TECHNIK, mogą Państwo korzystać z zaawansowanych rozwiązań powalających na integrację wszystkich urządzeń w jedną sieć – dla poprawy bezpieczeństwa, komfortu oraz oszczędności energii w jednym.
Systemy typu „inteligentne domy” cieszą się obecnie coraz większym powodzeniem – również Państwo z naszym wsparciem mogą stać się ich zadowolonymi użytkownikami w swoim domu, mieszkaniu czy też w innych obiektach. Obsługa systemów tego rodzaju jest bardzo prosta – można robić to online z telefonu, tabletu lub komputera w dowolnym miejscu.
Inteligentne systemy pozwalają na praktycznie dowolne wykorzystanie:
– sprawdzają i monitorują stan poszczególnych urządzeń
– włączają i wyłączają poszczególne urządzenia zgodnie z harmonogramem
– informują użytkownika o określonych zdarzeniach przez internet lub urządzenia mobilne
– można zintegrować je z systemami alarmowymi i monitoringowymi
– pozwalają na zdalny podgląd z kamer
– pozwalają na zarządzanie temperaturą w budynku
– można zarządzać z nimi spryskiwaczami ogrodowymi
– system może symulować obecność mieszkańców
Do budowy systemu typu „inteligentny budynek” wykorzystujemy urządzenia firm GRENTONFIBARO oraz DEIMIC– to liderzy w Polsce w zakresie inteligentnej automatyki budynkowej. W ich asortymencie znajduje się pełna gama produktów pozwalających na stworzenie systemu odzwierciedlającego indywidualne wymagania użytkownika.

Posiadamy w ofercie systemy przewodowe, bezprzewodowe bazujące na technologii Z-Wave oraz mieszane. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Państwa przypadku.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z technologią „inteligentnych budynków” w naszej firmie.