Monitoring

Nowoczesny monitoring to bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – zarówno w firmie, jak i w domu. Monitoring wizyjny to także bieżąca kontrola – korzyści związane z montażem tego rodzaju systemu są bardzo szerokie.
W naszej firmie oferujemy klientom wysokiej jakości systemy monitoringowe do dozoru terenu, domu, firmy, pracowników. Nasza specjalność to przede wszystkim monitoring IP – bazujący na cyfrowych kamerach megapikselowych, które gwarantują wysoką rozdzielczość i jakość obrazu. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom możliwy jest także monitoring przez internet – mogą Państwo posiadać stały podgląd przez przeglądarkę internetową oraz na urządzeniach mobilnych.
Mogą u nas Państwo zamówić także monitoring bezprzewodowy – to najlepsza alternatywa dla standardowych systemów monitoringowych, w przypadku których konieczne jest przygotowywanie rozbudowanego systemu, co związane jest z kładzeniem okablowania.
Zapewniamy kompleksową obsługę – nasi pracownicy pomogą w dopasowaniu odpowiedniego systemu monitoringowego do Państwa potrzeb, a także przeprowadzą fachowy montaż. Współpraca z naszą firmą to przyszłościowa inwestycja w bezpieczeństwo siebie, swoich bliskich i mienia.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zamontowaniem systemu u siebie, prosimy o skontaktowanie się z nami – dobierzemy odpowiednie rozwiązania i przygotujemy wycenę. Zapraszamy!